• Obnovené
30ks polovičný závit predĺžiť Uhlíková oceľ konkávna šesťhranná hlava príruba benzínového generátora zadný kryt držiak hriadeľa, Vysoká tvrdosť polovičná šesťhranná hlava

30ks polovičný závit predĺžiť Uhlíková oceľ konkávna šesťhranná hlava príruba benzínového generátora zadný kryt

Hodnotenie:
€ 4.46

Prítomný
Na sklade.

Široké použitie : Vhodné pre benzínový generátor, benzínové čerpadlo, stroj na obrábanie pôdy, záhradný stroj, Poľský stroj, kosačku na trávu, umývačku áut, dávkovací stroj atď. Vynikajúci výkon : Vyrobené s jemným spracovaním, majú kompaktný vzhľad a stabilný výkon, môžu zabezpečiť odolnosť a stabilitu. Celkom 30ks : balenie obsahuje celkom 30ks, čo je dosť na to,aby ste ho mohli vymeniť a použiť, veľmi pohodlné, tento jedinečný tvarový produkt sa ľahko montuje a používa,a môže fungovať trvácne niekoľko rokov. Odolná uhlíková oceľ : vyrobená z vynikajúcej uhlíkovej ocele, pevná a odolná,s vysokou tvrdosťou a dobrou odolnosťou proti opotrebovaniu, stabilný a spoľahlivý výkon, praktická, ľahko ovládateľná a používaná, má životnosť. Na dokončenie práce je potrebných iba niekoľko jednoduchých krokov. Perfektná výmena : polovičný závit má lepšiu kvalitu ako pôvodné diely, čo je skvelá náhrada za zariadenie. Široké použitie : Vhodné pre benzínový generátor, benzínové čerpadlo, stroj na obrábanie pôdy, záhradný stroj, Poľský stroj, kosačku na trávu, umývačku áut, dávkovací stroj atď. Vynikajúci výkon : Vyrobené s jemným spracovaním, majú kompaktný vzhľad a stabilný výkon, môžu zabezpečiť odolnosť a stabilitu. Celkom 30ks : balenie obsahuje celkom 30ks, čo je dosť na to,aby ste ho mohli vymeniť a použiť, veľmi pohodlné, tento jedinečný tvarový produkt sa ľahko montuje a používa,a môže fungovať trvácne niekoľko rokov. Odolná uhlíková oceľ : vyrobená z vynikajúcej uhlíkovej ocele, pevná a odolná,s vysokou tvrdosťou a dobrou odolnosťou proti opotrebovaniu, stabilný a spoľahlivý výkon, praktická, ľahko ovládateľná a používaná, má životnosť. Na dokončenie práce je potrebných iba niekoľko jednoduchých krokov. Perfektná výmena : polovičný závit má lepšiu kvalitu ako pôvodné diely, čo je skvelá náhrada za zariadenie. Špecifikácia : Typ položky : polovičný závit Materiál : Uhlíková oceľfarba : modrý a biely zinokvhodné pre : benzínový generátor, benzínové čerpadlo, stroj na obrábanie pôdy, záhradný stroj, Poľský stroj, kosačka na trávu, umývačka áut, dávkovací stroj atď.Zoznam balíkov : 30 x polovičný závit.

Parametre produktu

Item Type:
Half Thread
Material:
Carbon steel
Color:
Blue and white zinc
Suitable For:
Gasoline generator, gasoline pump, micro tillage machine, garden machine, polish machine, lawn mower, car wash machine, dosing machine, etc.
Package List:
30 x Half Thread :

Las mercancías en la categoría

Oznámenie o novinkách

Zaregistrujte sa a získajte päť najlepších ponúk so zľavou už dnes.