• Obnovené
Ygqzm mramorová textúra Atramentová linka keramické Tácky Vodotesné čajové šálky Mat Vianočné Domáce Dekorácie tácky na okuliare

Ygqzm mramorová textúra Atramentová linka keramické Tácky Vodotesné čajové šálky Mat Vianočné Domáce Dekorácie

Hodnotenie:
€ 0.33

Prítomný
Na sklade.

Tieto tácky sú savé, ktoré budú obsahovať kávu a víno, na odstránenie škvŕn namočte do octu a sódy bikarbóny. Tácky absorbujúce vodu 4 palce / 10,3 cm okrúhle extrémne smädné tácky pre najväčšie nápoje, koktaily, whisky, pivo, sódu, vodu v domácnosti alebo kancelárii. Horná vrstva tácky je vyrobená z absorpčnej keramiky, ktorá lepšie absorbuje schopnosť ako silikónová tácka, aby bol váš stôl suchý. Široké použitie : Vhodné do kuchyne, jedálenského stola, kaviarne, reštaurácie, hotela alebo obchodnej kancelárie. Je to perfektný darček na otepľovanie domu, narodeniny, Deň otcov, Deň matiek, promócie, Vianoce, Chanuku alebo takmer na každú príležitosť. Tieto tácky sú savé, ktoré budú obsahovať kávu a víno, na odstránenie škvŕn namočte do octu a sódy bikarbóny.Tácky absorbujúce vodu 4 palce / 10,3 cm okrúhle extrémne smädné tácky pre najväčšie nápoje, koktaily, whisky, pivo, sódu, vodu v domácnosti alebo kancelárii. Horná vrstva tácky je vyrobená z absorpčnej keramiky, ktorá lepšie absorbuje schopnosť ako silikónová tácka, aby bol váš stôl suchý.Široké použitie : Vhodné do kuchyne, jedálenského stola, kaviarne, reštaurácie, hotela alebo firmy office.It je ideálny darček na otepľovanie domu, narodeniny, Deň otcov, Deň matiek, promócie, Vianoce, Chanuku alebo takmer na každú príležitosť.Špecifikácia : Materiál : Keramikaveľkosť : 10,3 cmhmotnosť : 400g / 600g / 800gužívanie : podložka na stolný pohár / podložka na fľašu / tácky na kávu / Čajovníkbalenie obsahuje : 4 ks=4*(10,3 cm)placemat6 ks=6*(10,3 cm)placemat8 ks=8*(10,3 cm)placemat Notes : 1. Predávajte iba hlavné produkty, nie iné produkty.2. Pretože je potrebné manuálne meranie, nechajte priestor 1-3 cm.3. Kvôli rozdielom na obrazovke sa farba môže mierne líšiť od očakávanej farby, prosím, povoľte.Pripomeňte : po obdržaní obalu starostlivo skontrolujte obal a produkt. Ak je prijatá položka chybná alebo má nejaké otázky, kontaktujte nás e-mailom, aby ste problém vyriešili. Odpovieme čo najskôr a urobíme všetko pre to, aby sme vyhoveli vašimjednoducho elegantné! Tieto luxusné lisované vinylové prestieranie musíte mať!.

Parametre produktu

Material:
Ceramic
Size:
10.3cm
Weight:
400g/600g/800g
Usage:
Table Cup Mat / Bottle Mat / Coffee Coasters /Tea Coasters
Package include:
4 PCS=4*(10.3cm)placemat:
6 PCS=6*(10.3cm)placemat:
8 PCS=8*(10.3cm)placemat:
Notes:
1. Only sell main products, not other products.:
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm.:
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow.:
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your:
SIMPLY ELEGANT! These luxurious pressed vinyl placemats are a MUST HAVE! :

Las mercancías en la categoría

Oznámenie o novinkách

Zaregistrujte sa a získajte päť najlepších ponúk so zľavou už dnes.