• Obnovené
Aloncecz Dinner Forks strieborná zlatá farebná sada ovocných vidličiek z nehrdzavejúcej ocele 8 ovocných vidličiek + 1 úložný Box pre rodinnú reštauráciu

Aloncecz Dinner Forks strieborná zlatá farebná sada ovocných vidličiek z nehrdzavejúcej ocele 8 ovocných vidličiek

Hodnotenie:
€ 30.32

Prítomný
Na sklade.

Vidlica z nehrdzavejúcej ocele, odolná, vhodná na každodenné použitie, hotely, reštaurácie, zábavu, dovolenku a ďalšie. ➤Táto sada obsahuje 8 vidličiek na ovocie a 1 držiak vidličky na ovocie. ➤Vysoko kvalitný materiál z nehrdzavejúcej ocele, pevný a odolný, môže byť v priamom kontakte s potravinami. ➤Hladký povrch, žiadne ostré hrany, ľahko sa čistí a bezpečne sa používa. ➤Špicatý hrot vám umožní ovocie ľahko vyklopiť. Špecifikácia : Typ položky : sada vidličiek a držiakov na ovocie materiál : nehrdzavejúca oceľ 304veľkosť vidlice na ovocie : 12,5 x 1,2 cmveľkosť priečinka : 5,3 x 5,3 x 8,2 cmfarba : 8 farieb + Striebro, 8 farieb + Farba, Zlato, striebro, farba (voliteľné)poznámka : Kvôli manuálnemu meraniu a miernym zmenám farieb rôznych nastavení displeja povoľte rozdiel 1-3 cm (0,4-1,18 palca).Baliaci zoznam balenie obsahuje8 x ovocná vidlica1 x stojan na ovocné vidličky.

Parametre produktu

Item type:
fruit fork and holder set
Material:
304 stainless steel
Fruit fork size:
12.5 x 1.2cm
Folder size:
5.3 x 5.3 x 8.2cm
Color:
8 colors + silver, 8 colors + color, gold, silver, color (optional)
note:
Due to manual measurement and slight color changes of different display settings, please allow a difference of 1-3 cm (0.4-1.18 inches).:
Packing list packing includes:
8 x fruit fork:
1 x fruit fork stand :

Las mercancías en la categoría

Oznámenie o novinkách

Zaregistrujte sa a získajte päť najlepších ponúk so zľavou už dnes.