• Obnovené
Hscgin 2pcs Rybárske návnady kryty 200x200mm návnady zábaly tkaniny Hák chrániče zábaly plastové návnady kryty udržuje rybárčenie bezpečné

Hscgin 2pcs Rybárske návnady kryty 200x200mm návnady zábaly tkaniny Hák chrániče zábaly plastové návnady kryty

Hodnotenie:
€ 1.33

Prítomný
Na sklade.

Materiál : Plast; Farba : Čierna. Rozmer : 200x200mm. všetky konštrukcie na suchý zips sú šité, nelepené, pre maximálnu odolnosť a funkčnosť. Transparentné PVC vám umožňuje zistiť, ktoré návnady sú pripevnené k rybárskemu prútu pre rýchly výber pri rybolove. Materiál odolný voči nechtom môže chrániť váš háčik pred zamotaním sa do iného vybavenia alebo prilepením na koberec, oblečenie, laná alebo pokožku. Chráňte svoj háčik pred deťmi, domácimi zvieratami, kobercami, oblečením, povrazmi, kožušinami alebo iným vybavením. Baliaci papier s návnadou môže chrániť mnoho rôznych druhov návnad, vrátane trhacej návnady, návnady, prípravku, rotačnej návnady, lyžice atď. Keď je tyč na palube, na tyči alebo v skrinke, je to dobrý spôsob, ako ju udržať v poriadku a bez zamotania. Špecifikácia : produkt : kryt na rybárske návnady veľkosť : 200x200mm materiál : plast Farba : Čierna balenie obsahuje : 2 x kryty na rybárske návnady celá konštrukcia je šitá a nelepená, aby sa dosiahol konečný efekt trvanlivosti a funkcie. Transparentné PVC umožňuje zobraziť návnady nainštalované na rybárskom prúte pre rýchly výber pri rybolove.

Parametre produktu

Product:
Fishing Lure Cover
Size:
200x200mm
Material:
Plastic
Color:
Black
Package includes:
2 x Fishing Lure Covers
The whole structure is sewn and non-bonded to achieve the ultimate effect of durability and function. Transparent PVC allows you to view the baits installed on the fishing rod for quick selection when fishing. :

Las mercancías en la categoría

Oznámenie o novinkách

Zaregistrujte sa a získajte päť najlepších ponúk so zľavou už dnes.