• Obnovené
Baoblaze 3x kŕmidlo pre vtáky v tvare tekvice Pitná voda

Baoblaze 3x kŕmidlo pre vtáky v tvare tekvice Pitná voda

Hodnotenie:
€ 7.56

Prítomný
Na sklade.

Kŕmidlo pre vtáky v tvare ovocia má dvojité využitie pitnej vody a. Podávač je potrebný pre vtáky v klietke na jedlo alebo vodu. Môže uchovávať vodu . Tvrdý materiál bude odolný. Ľahko sa čistí opláchnutím alebo utretím po použití. Skvelé kŕmidlo pre vaše vtáky alebo malé papagáje. Kŕmidlo pre vtáky v tvare ovocia má dvojité využitie pitnej vody a. Podávač je potrebný pre vtáky v klietke na jedlo alebo vodu. Môže uchovávať vodu . Tvrdý materiál bude odolný. Ľahko sa čistí opláchnutím alebo utretím po použití. Skvelé kŕmidlo pre vaše vtáky alebo malé papagáje. Popis : - kŕmidlo pre vtáky v tvare ovocia má dvojité využitie pitnej vody a-kŕmidlo je potrebné pre vtáky v klietke, aby im jedlo alebo voda. - Môže uchovávať vodu . Tvrdý materiál bude odolný. - Ľahko sa čistí opláchnutím alebo utretím po použití. - Skvelé kŕmidlo pre vaše vtáky alebo malé papagáje.Špecifikácia : - Materiál : - Farba Vtáčieho Pohára : Náhodná Farba-Veľkosť Tekvicového Pohára(DxŠx V) : Pribl. 11, 8x8x6, 5cm / 4, 65x3, 15x2, 56inchbalenie obsahuje : 3 kusy pohár na kŕmenie vtákov poznámka : vďaka manuálnemu meraniu je malý rozdiel medzi veľkosťou od vyššie uvedeného a skutočnou položkou.Z dôvodu zobrazovacích a svetelných efektov, nastavení monitora atď.tam by mohol byť malý farebný rozdiel prijateľný, prosím, vezmite na vedomie.Máme dlhoročné skúsenosti s predajom tovaru online, zameriavame sa na poskytovanie najlepších produktov a služieb zákazníkom.

Parametre produktu

- Material:
- Bird Cup Color:
Random Color
- Pumpkin Cup Size(LxWxH):
Approx. 11.8x8x6.5cm/4.65x3.15x2.56inch
Package Includes:
3 Pieces bird feeder cup:
Note:
Due to the manual measurement, there is a slight difference between the size from the above and the actual item.:
Because of the displaying and lighting effects, monitor settings,etc.there could be a little color difference acceptable, please kindly note.:
We have many years of experience in selling merchandise online, we are focus on providing best product and service to customers.:

Las mercancías en la categoría

Oznámenie o novinkách

Zaregistrujte sa a získajte päť najlepších ponúk so zľavou už dnes.