• Obnovené
Detektor kamery, rozhranie USB presné polohovanie vysoká citlivosť Tester signálu GPS 1 MHz-8,5 GHz pre monitorovacie zariadenie

Detektor kamery, rozhranie USB presné polohovanie vysoká citlivosť Tester signálu GPS 1 MHz-8,5 GHz pre monitorovacie

Hodnotenie:
€ 15.38

Prítomný
Na sklade.

Rozsah pokrytia : vysielajte a prijímajte bezdrôtové signály vo frekvenčnom rozsahu 1 MHz až 8,5 GHz do 10 metrov so stabilným a spoľahlivým výkonom. Rozhranie USB : tester fotoaparátu je vybavený rozhraním USB pre pohodlné napájanie a podporuje vloženie mobilného napájania. Infračervené svetlá : na detekciu použite 10ks infračervených svetiel, s jasnými bodmi odrazu objektívu, ktoré dokážu detekovať káblové a bezdrôtové kamery, má vysokú citlivosť. Prenosný dizajn : detektor infračervenej kamery má kompaktnú veľkosť, ktorá sa ľahko používa a prenáša a spĺňa ďalšie požiadavky na detekciu. Hlavné funkcie : tester je možné použiť na detekciu skrytej kamery, monitorovacieho zariadenia a sledovača GPS, skenovanie väčších plôch a presnú lokalizáciu. 1. Hlavné funkcie : tester je možné použiť na detekciu skrytej kamery, monitorovacieho zariadenia a sledovača GPS, skenovanie väčších plôch a presnú lokalizáciu.2. Rozsah pokrytia : vysielajte a prijímajte bezdrôtové signály vo frekvenčnom rozsahu 1 MHz až 8,5 GHz do 10 metrov so stabilným a spoľahlivým výkonom.3. Infračervené svetlá : na detekciu použite 10ks infračervených svetiel, s jasnými bodmi odrazu objektívu, ktoré dokážu detekovať káblové a bezdrôtové kamery, má vysokú citlivosť.4. Rozhranie USB : tester fotoaparátu je vybavený rozhraním USB pre pohodlné napájanie a podporuje vloženie mobilného napájania.5. Prenosný dizajn : detektor infračervenej kamery má kompaktnú veľkosť, ktorá sa ľahko používa a prenáša a spĺňa ďalšie požiadavky na detekciu.Špecifikácia : Typ položky : detektor Fotoaparátupracovné napätie : 5vdetekčná lampa : 10 infračervených žiaroviek Super jasná detekčná vzdialenosť : vzdialená vzdialenosť pokrytia, jasný bod odrazu objektívu, ľahko viditeľný bod odrazu objektívu s kolíkovým otvorom do 10 metrovfunkcie : podporuje pripojenie akéhokoľvek mobilného napájacieho zdroja, nabíjanie banky USB rozhranie pre napájanie, plug and play a rýchle použitie (možno použiť s detektorom G338 G368 G638 G738 G768)ako používať : Vyberte produkt a použite ho po inštalácii.Zoznam balíkov : 1 x detektor.

Parametre produktu

Item Type:
Camera Detector
Working Voltage:
5V
Detection Lamp:
10 infrared lamps super bright detection
Coverage Distance:
Far coverage distance, clear lens reflection point, easy to see the pin hole lens reflection point within 10 meters
Features:
Supports plugging in any mobile power supply, charging bank USB interface for power supply, plug and play, and fast use (can be used with detector G338 G368 G638 G738 G768)
How to Use:
Take out the product and use it after installation.:
Package List:
1 x Detector:

Las mercancías en la categoría

Oznámenie o novinkách

Zaregistrujte sa a získajte päť najlepších ponúk so zľavou už dnes.