• Obnovené
Mama ' s Select Senovka Grécka, Shatavari, Kozia Rue a požehnaný bodliak Super Bundle - fantastické pre pomoc s rýchlou prirodzenou produkciou materského mlieka počas dojčenia!

Mama ' s Select Senovka Grécka, Shatavari, Kozia Rue a požehnaný bodliak Super Bundle - fantastické pre pomoc

Hodnotenie:
€ 0.67

Prítomný
Na sklade.

Nevzdávajte sa dojčenia! Takmer všetky matky prechádzajú problémami s dojčením a problémami s dodávkou materského mlieka! Nie ste sami! Nevzdávajte sa, kým nevyskúšate náš super balík na dojčenie! Máme veľa zákazníkov, ktorí nás vyskúšali a dnes šťastne dojčia!. Zvýšte laktáciu a prísun materského mlieka pomocou vysoko kvalitných bylinných kozích Rue, Shatavari, Senovky Gréckej a požehnaného bodliaka a znížte potrebu nákladných receptúr a doplnkov. Vyrobené v USA v zariadení vyhovujúcom GMP. Zaslúžite si len to najlepšie, a to je to, o čo sa mama ' s Select usiluje!. Dojčenie je najlepšie kŕmenie-ukázalo sa, že dojčenie nielen dáva vášmu vyvíjajúcemu sa dieťaťu správne vitamíny a živiny, ktoré vaše dieťa potrebuje, ale aj dojčenie môže chrániť pred rôznymi inými ochoreniami. Bezrizikový nákup - za všetkým, čo poskytujeme, stojíme s hrdosťou a dôverou a sme si istí, že budete odfúknutí množstvom materského mlieka, ktoré budete produkovať. Ak sa to však z nejakého dôvodu nestane, vrátime vám každý cent. Žiadne otázky!. Predstavujeme náš super balík na dojčenie! Dlhoročná bylinná tradícia na zvýšenie prísunu materského mlieka! Mama 's Select Goat' s Rue, Shatavari, Senovka Grécka a požehnaný bodliak poskytuje prirodzenú kombináciu pri podpore laktácie. Táto kombinácia je jednou z najpopulárnejších bylinných kombinácií, na ktoré sa matky obrátili kvôli zvýšeniu prietoku materského mlieka. Mnoho žien vidí rozdiel v dodávke mlieka v priebehu niekoľkých dní od použitia tohto doplnku dojčenia combo a tiež zaznamenali zvýšený úspech pri čerpaní prsníkov v spojení s použitím tohto bylinného super combo. Výhody zahŕňajú : 1) podporovať rýchlu prirodzenú produkciu materského mlieka. 2) Podporujte tok vylučovania materského mlieka-Zlepšite trávenie vášho dieťaťa. 3) Uľahčite prsník, aby vaše telo mohlo uvoľniť mlieko. 4) pomáhajú udržiavať zdravie prsníkov počas dojčenia a laktácie. 5) znížte potrebu a náklady na vzorec a príslušenstvo. Zažite radosti z dojčenia a hojnosť materského mlieka, s Mama 's Select Goat' s Rue, Shatavari, Senovka Grécka a Blessed Thistle Combo Bundle ešte dnes!.

Parametre produktu

Las mercancías en la categoría

Haakaa New Mum Starter Pack

€ 1.67

Haakaa New Mum Starter Pack je perfektný spôsob, ako začať s dojčením Buď ako darček pre seba alebo inú mamičku, náš štartovací balíček obsahuje všetky naše najpredávanej�

Oznámenie o novinkách

Zaregistrujte sa a získajte päť najlepších ponúk so zľavou už dnes.