• Obnovené
Valance kiridashi nôž pravá ruka 18 mm, rezbársky značkovací nôž z vysoko uhlíkovej ocele 1095 s modrým povrchom a koženým plášťom, ručne vyrobený v USA.

Valance kiridashi nôž pravá ruka 18 mm, rezbársky značkovací nôž z vysoko uhlíkovej ocele 1095 s modrým povrchom

Hodnotenie:
€ 22.96

Prítomný
Na sklade.

VALANCE nože sú hrdo vyrobené v USA. Vyrobené z 1095 vysoko uhlíkovej ocele a skončil s vysoko kvalitné bluing. Pohodlná 18 mm rukoväť. Kožené puzdro. S toľkými nožovými spoločnosťami, ktoré sa presťahovali do lacnejších a nespoľahlivejších nehrdzavejúcich ocelí, sa v USA naďalej vyrábajú nože z klasickej osvedčenej ocele s vysokým obsahom uhlíka 1095. Oceľ 1095 bola po stáročia používaná niektorými z najväčších značiek nožov v histórii a dodnes sa používa pre svoju odolnosť a pevnosť. Skvelé na opracovanie dreva, opracovanie kože, remeslá alebo akýkoľvek DIY projekt, ktorý máte na mysli. VALANCE nože sú hrdo vyrobené v USA. Vyrobené z 1095 vysoko uhlíkovej ocele a skončil s vysoko kvalitné bluing. Pohodlná 18 mm rukoväť. Kožené puzdro. S toľkými nožovými spoločnosťami, ktoré sa presťahovali do lacnejších a nespoľahlivejších nehrdzavejúcich ocelí, sa v USA naďalej vyrábajú nože z klasickej osvedčenej ocele s vysokým obsahom uhlíka 1095. Oceľ 1095 bola po stáročia používaná niektorými z najväčších značiek nožov v histórii a dodnes sa používa pre svoju odolnosť a pevnosť. Skvelé na opracovanie dreva, opracovanie kože, remeslá alebo akýkoľvek DIY projekt, ktorý máte na mysli. Záclonka "Kiridashi" je zmesou amerického remeselného spracovania a japonských tradícií spracovania dreva. Vyrobené z kvalitnej ocele s vysokým obsahom uhlíka 1095, záclonka" Kiridashi " je ideálna pre akýkoľvek drevospracujúci projekt.

Parametre produktu

Las mercancías en la categoría

Nôž Allen Company High Mesa

€ 5.79

Testovaná kvalita a zaručená maximálna životnosť Navrhnuté s ohľadom iba na najtvrdších a najdrsnejších používateľov Pohodlie a výkon prichádzajú ruka v ruke s Allen Co zip

Oznámenie o novinkách

Zaregistrujte sa a získajte päť najlepších ponúk so zľavou už dnes.