• Obnovené
Hot6sl magická čistiaca handrička, zahustená čistiaca handrička z mikrovlákna, opakovane použiteľná handrička na čistenie sklenených mikrovlákien, lenivá utierka na riad univerzálne utierky Z mikrovlákna do kuchýň, skla, automobilov #

Hot6sl magická čistiaca handrička, zahustená čistiaca handrička z mikrovlákna, opakovane použiteľná handrička

Hodnotenie:
€ 0.00

Prítomný
Na sklade.

Zachytáva, špinu a olej z akéhokoľvek tvrdého povrchu a zanecháva šmuhy bez šmúh naraz bez použitia chemikálií. Vydrží roky a tento čistiaci prostriedok sa môže používať opakovane bez zhoršenia alebo straty účinnosti. Nezostali žiadne pruhy : mikrovlákno je skvelé na odstraňovanie nečistôt zo zrkadiel a okien bez poškriabania povrchov. Na sklo, okná, zrkadlá, čelné sklá automobilov a dokonca aj nehrdzavejúcu oceľ. Žiadne vlákna : utierky Z mikrovlákna sú pevne tkané, aby nezanechávali vlákna! Použite ich na zrkadlá a okná, aby absorbovali vlhkosť a zotreli tie pretrvávajúce pruhy. Použite ich na akýkoľvek hladký, neporézny povrch!. Nie sú potrebné žiadne chemikálie : používanie mikrovlákna a vody je skvelý spôsob čistenia zrkadiel, okien a spotrebičov z nehrdzavejúcej ocele. V skutočnosti sú mikrovlákno a voda perfektnou kombináciou pre každú Upratovaciu úlohu vo vašej domácnosti!. VLASTNOSTI : Úplne nová zahustená handra, žiadne vlákna, žiadne škvrny od vody. Zachytáva, špinu a olej z akéhokoľvek tvrdého povrchu a zanecháva bez šmúh naraz bez použitia chemikálií. Vydrží roky a tento čistiaci prostriedok sa môže používať opakovane bez zhoršenia alebo straty účinnosti. Nezostali žiadne pruhy : mikrovlákno je skvelé na odstraňovanie nečistôt zo zrkadiel a okien bez poškriabania povrchov. Na sklo, okná, zrkadlá, čelné sklá automobilov a dokonca aj nehrdzavejúcu oceľ žiadne vlákna : utierky Z mikrovlákna sú pevne tkané, aby nezanechávali vlákna! Použite ich na zrkadlá a okná, aby absorbovali vlhkosť a zotreli tie pretrvávajúce pruhy. Použite ich na akýkoľvek hladký, neporézny povrch! Nie sú potrebné žiadne chemikálie : používanie mikrovlákna a vody je skvelý spôsob čistenia zrkadiel, okien a spotrebičov z nehrdzavejúcej ocele. V skutočnosti sú mikrovlákno a voda perfektnou kombináciou pre každú Upratovaciu úlohu vo vašej domácnosti! Žiadne zložité kroky na použitie : stačí navlhčiť, utrieť, opláchnuť a znova použiť. Je to tak jednoduché ako 1,2,3! Už žiadne papierové utierky, noviny alebo staré handry : čistite ako profesionál a rozhodnite sa pre mikrovlákno! Tieto utierky Z mikrovlákna používajú a milujú Čistiace prostriedky na čistenie a sušenie skla, čo znamená, že si ich zamilujete aj vy! Mikrovlákno je skvelé na odstraňovanie zvyškov zo skla bez poškriabania a odierania zvyšných pruhov. Navyše sa dajú prať v práčke a zostávajú účinné vďaka stovkám praní.Popis produktu : Špecifikácia : veľkosť : malá 30 X30cm, Stredná 30 X40cm, Veľká 50x40cmmaterial : Nylon Function : water absorption Packing List : 1x Cleaning Cloth Notes : prosím, povoľte miernu odchýlku merania v dôsledku manuálneho merania.Kvôli rôznym zobrazovacím a svetelným efektom sa skutočná farba položky môže mierne líšiť od farby zobrazenej na obrázku.

Parametre produktu

Size:
Small 30X30cm, Medium 30X40cm, Large 50X40cm
Material:
Nylon
Function:
water absorption
Packing List:
1x Cleaning Cloth
Notes:
Please allow slight measurement deviation due to manual measurement.:
Due to different display and lighting effects, the actual color of the item may be slightly different from the color shown in the picture.:

Las mercancías en la categoría

Oznámenie o novinkách

Zaregistrujte sa a získajte päť najlepších ponúk so zľavou už dnes.